South High School - Third Quarter Honor Roll

4.0 and Above
Class of 2015 (Freshmen)

Salmaan Ahmad Akhtar, Justin Mathew Akkal, Daniel Adam Annese, Michael Alexander Baer, Summer Bakr, Austin Daniel Balinski, Cody Ellis Becker, Tamara Meredith Beecroft, Mary E Beine, Tiffany L Bui, Samantha Cho, Josianne Marie Cipra, Brett Cohen, Caroline Elizabeth Conley, Alayna Marie Connolly, Sally Marie Cotter, Caitlin Star Coulam, Meghan L Diddia, Luke Daniel Dosen, Rachel Jordan Fisher, Brian Lee Fuller, Saule Gabrenaite, Jessica Marie Garza, Lillian E Gross, Rachel Ann Grudzinski, Sara Rose Guagliardo, Allison Rose Hietpas, Kailey Diane Holzman, Jeremy M Hroma, Abigail Kristen Kargol, Daniel Thomas Kasher, Elizabeth Marie Kazmierczak, Robert Keding, Zachary F Kennedy, Kyle Megan Lacanlale, Lyle Oliver Lacanlale, Jessica Catherine Ley, Alexandra Nicole Liss, Alonzo Thomas Marsh, Isabella Kathleen Marzari, Thomas Joseph Matysik, Amanda Marie McCash, Matthew Lawrence Morlock, Tiffany Thai Nguyen, Brooke Sierra Nuccio, Chelsea Deneb Tanajura Octava, Leah Operana, Dharit Parikh, Daniel Jacob Paskvan, Rucha Patel, Vaishnavi Pernenkil, Karthik Pillalamarri, Vamsi Pisipati, Christopher Lawrence Plantz, Madison Lynn Podjasek, Allison Claire Quinn, Joy Ronica Rajendran, Gina Victoria Reitsma, Reese Anthony Keith Richardson, Thomas John Roberts, Jeremy Ryan Rosko, Sarah Ann Ruth, Emily Rzeszutko, Alveena Rasmy Saeed, Jose T Sanchez, Marina Nicole Sasnau, Emily Elizabeth Seiden, Jordan Joseph Skach, Margaux M Sobilo, Julia Marie Sparks, Allison Margaux Stears, Jon E Strieter, Kyla Elizabeth Swain, Amanda Kelly Thate, Michael Edward Turek, Regan L VanBuren, Daniel Vergara, Eileen Carol Walsh-Rock, Andrew Wang, Rachele Wen, April Lee Wendling, Allison Sarah Williams, Allie Louise Witt, Eric Michael Wynne

4.0 & Above Honor Roll
Class of 2014 (Sophomores)

Michelle Rose Adamski, Karolina Marija Ambrazaite, Jacob Darius Amiri, Meet C AAnkola, Dawn Kim Arrington, Deanna Denise Bailey, Hannah Elizabeth Borchardt, Sam Boroumand, Alan Duyhan Bui, Caitlyn Alexandria Buongiorno, Carissa Jean Campbell, Jason Wayne Chang, Esabelle Anne Cherry, David Steven Ciota, Mariah Lorraine Copeland, Wesley Andrew Dahle, Kayla Maeve Dickman, John Frederick Ebersold, Leah Lynn Faber, Amanda Hall Gafron, Sahil Nimesh Gandhi, Ryan Mark Gannon, Erin M Gentile, Caroline Nicole Glocker, Melissa Anne Gorman, Jennifer Marie Graham, Patrick Jesse Lance Gurdiel, Clara Lauren Hanford, Ryan Patrick Heflin, Haley Elizabeth Holz, Jana Mohsen Issa, Lucy Jin, Grant Lee Johnson, Hannah E Joseph, Michael Anthony Kelch, Aamna Khalid, Nicholas Lee King, John C. Korzon, Kathryn Elizabeth Krajewski, Nicole Lauren Krakowiak, Jason Matthew Krupa, Brian John Kulpinski, Nathaniel L Leung, Crystal Marie Loehman, Lian Rose Lucansky, Kellyn Mae Maguire, Vijayraj Mahida, Mira Kate Marchioretto, Jack Neil Marcoski, Marija Vanessa Markovski, Rosemary Jean Marshall, Julian Martinez, Rebeca Martinez, Ahona Trisha Mazumder, Anthony Robert Metz, Andrew V Molina, Katrina A Mroz, Sagar S Mughal, Rose Elizabeth Murphy, Fiona Ann Sadsad Nicdao, Sarah Gabrielle Nicols, Lori Rose Niehaus, Michelle Taylor Nowak, Nicole Kristen Nowak, Janelle Chua Oca, Robert J Olsen, Melissa Marion Orton, Sushil Patel, Cara Nicole Piazza, Emily Veronica Pikul, Shilpa Pokkuluri, Natasha Lynn Prosek, Caroline Rose Purcell, Kaanan S Raja, Waleed Usama Ramahi, Nolan Patrick Reilly, Kelsey Marie Nava Richardson, Jalen Clayborn Rose, Jessica Marie Rouzan, Maria Guadalupe Serna-Sanchez, Shirali Mehul Shah, William Shi, John David Shimanek, Jennifer Susan Smith, Rachel Nicole Smith, Apoorva M Sooranahalli, Bridget Savannah Stiebris, Rebecca Elizabeth Swick, Emanuel Szyszka, Parth Tank, Austin Vincent Gana Tolentino, Shane Valayakandathil Varghese, Emma Rutledge Venetis, Jane K Woywod, Rachel Doris Wydra, Tyler Alan Zowaski, Stephanie Lyn Zurales

4.0 & Above Honor Roll
Class of 2013 (Juniors)

Claire Louise Aguzino, Abigail Rose Armato, Amber Dawn Averbeck, Connor Scott Bailey, Thomas Joseph Barry, Joseph Price Bartolotta, Krystal Jean Berryman, Mitchell Wald Bild, Tiffany Ann Boak, Kaylina Michelle Breig, Alessandra Mirella Bruno, Wyatt Mitchell Burns, Courtney Nicole Byczynski, Emma Leigh Chaplin, Annamarie F Ciancio, Agnieszka Cisak, Kelly Colleen Clinnin, Joanna Martha Domanski, Marjorie A Fera, Rebecca Marie Si-Rei Ficht, Emily Rae Foernssler, Andrea Jessica Fogarty, Katrina Joy Friedrich, Madeline Shay Gard, Povilas Golokvoscius, Nicholas John Gruic, Michael Thomas Hoffman, Filip Stefan Jarzabek, Anna Emilia Jedralski, Jagan Jimmy, Tosha Rajesh Kadakia, Ammar Ahmad Kalimullah, Erin M Keegan, Connie Haesoo Kim, Madelynn Raye Kuerschner, Amy Amanda Lanenga, Daniel B. Leahy, Ying Liu, Kali Noel Lueken, Ashley Babani Maghirang, Stephanie Lynn Major, Samarth Malhotra, Aiste Markevicius, Teadora Jasmine Markovski, Megan Suzanne McCulloch, Supal Jayesh Mehta, Khadeisha Clair Morgan, Robert Charles Morris, Ryan Minarcik Morrissey, Blake Taylor Mueller, Thomas K Nimakoh Jr, Conor W. Orth, Michael James Panek, Sheena Panthaplackel, Rushil Patel, Natalie Alekseevna Pelekh, Frankie Ann Petrie, Michele A. Phillips, Crystal Rose Ponce, Dhara Puvar, Daniel Paul Reeter, Ruth Alison Reeve, Christopher Matthew Reusz, Emily Elizabeth Seranko, Christian Sinde Siki, Thomas John Stepp, Katherine Marie Strelau, Cody Joseph Strolia, Molly Margaret Sturlis, Jessica Marie Szynal, Nicholas Henry Tannenbaum, Molly Kristine Trevor, Elizabeth Clara Walsh-Rock, Thomas Louis Wendt, Katherina Wielgosz, Ian Michael Williams, Josiah John Williams, Michal Adam Witek, Julia Junyi Wood, Alvin Wu, Christina Nicole Yuen, Dzenis Ismet Zigo

4.0 & Above Honor Roll
Class of 2012 (Seniors)

Parag R. Adatia, Bridget Kathleen Albright, Mohammad Salman Ali, Rianda Nichelle Artis, Angelica R. Azzarello, Youstina S. Basili, Kimberly Bauer, Scott Aaron Binter, Steven Richard Birch, Scott Joseph Blessing, Sara Dorothy Bleyaert, Emma Tilly Bodell, Ignazio Carmine Calabria, Paul Joseph Carlquist, Kiernan Christopher Cavanagh, Ryan Kristopher Chan, Charles Steven Chang, Carly Lynn Charles, Michael Cho, Christopher Lee Collins, Anthony DeCarlo, Katherine Natalie Depa, Gabrielle Christine Fatora, Rosaley Han Gai, Matthew Carl Glad, Chante Shadene Gordon, Jiaxue Han, Anthony Robert Hattan, Kara Nicole Haugh, Kristin Morgan Ivan, Karli Rose Jozaites, Nidhi G. Kadakia, Brian James Kelly, Maura O'Brien Killian, Adam Kiyoshi Kohls, Daniel James Kubik, Zachary Aaron Kuerschner, Daniel Luke Leach, Lisa Ann Ledvora, Tori Ann Letizia, Rachael Jean Loek, Mark Andrew Luetger, Tara Frances Marcoski, Justin Edwin Marquez, Malorie Ann Masek, Michelle Elizabeth McCarthy, Amanda Marie Meyers, Milica Mihajlovic, Gillian Elizabeth Miller, Kelsey Lynn Miller, Paige Victoria Miller, Rachel Marie Miskus, William James Moroney, Cory David Mosiman, Brendan Timothy O'Sullivan, Alphecca May Tanajura Octava, Juan Carlos Perez, Zachary Luis Perez, Mark Andrew Plantz, Tamara U. Ramahi, Jordyn Nicole Rau, Noelle Leanne Griesemer Rich, Evan James Sarros, Peter James Schmid, Elisabeth Margaret Schwartzers, Hirali Tarunkumar Shah, Joseph Tebben Sombeck, Rebecca Elizabeth Stearns, Katharine Jeanne Stone, Danielle Ann Trezzo, Mikko Dane C. Viudez, Neil John Wagner, Erin Marie Walsh, Jordan Danielle Webster, Cara Anne Wicklein, Camryn Alina Williams, Mariusz P. Witek, Jacob Witkowski, Eric Anthony Zidarich

3.4 – 3.99 Honor Roll
Class of 2015 (Freshmen)

Jennifer Grace Adams, Cristal Arely Alcantara-Quintana, Rebecca Marie Allen, Dexter Allendorfer, Emily Rose Alves, Benjamin Igor Aronson, Jeremy Robert Atkins, Bibin Augustine, Brenin Charles Bales, Robert P Batten III, Mark William Begitschke, Katrina R Behrens, Katherine E. Belitz, Stephanie Bertenshaw, Lee W Biedermann, Emily Sara Binder, Jessica Robert Brest, Amanda J. Brown, Bradley LaMar Brown, Sean J Burk, Andrew Michael Burton, Joseph Angelo Caldarazzo, Angela Mary Campbell, Abigail Elizabeth Canaday Howard, Alexander Jerrod Cassani, Eric Kimwah Chan, Nikil Sridhar Chari, Cole Robert Charles, Andrew Raymond Chmela, Niki A Chokshi, Michael Christopher Connolly, Tiffany Marie Curtis, Abbey Leigh Czyz, Joseph Raymond D'Urso, Joao Victor DaSilva, Michael Patrick Davis, Sydney Perrin Davis, Fernando Amador DelCarmen, Eric Joseph Denby, Eric Diaz, Janine Nicole Drapak, Joshua Daniel DuBois, Baaba Osei Eghan, Joseph Edward Engel, Jessica Lynn Faber, Raisa M Fajardo, Liam Fogarty, Michael Garrett Fogarty, Haakon Hagen Fredriksen, Hailey Lynn Freko, Melanie Shayna Frewen, Jacob Robert Friedrich, Peter Stephen Funk, Shannon Margaret Galway, Jenna Rose Gannaway, Luke Jordan Gentile, Nicholas Matthew Ginnan, Mony J Gneple, Stephanie Noelle Gonzalez, James William Greaney, Sarah Eileen Gresik, Trisha Marie Harmon, Mahvesh Hasan, Stephanie Nicole Henderson, Andrew Martin Heneghan, Jack Richard Herstowski, Jack Hickey, Ashley Tomy Jacob, Julie Caroline Johnson, Alexander Paul Jonauskas, Jordan Dayton Jones, Abrielle Elyssa Joseph, Tomas Lukas Juzas, Timothy Jeffrey Kargl, Caitlin Elyse Karsa, William Robert Keane, Sara Anna Kosela, Brian Kamil Kratochvil, Jonathan Norbert Krupa, Rachel Lynn Kubik, Maura Elizabeth Lacey, Alec B Lamoureaux, Agostino Philip Santo LoBello, Cassandra Noel Lueken, Kenneth B Madison, Kristine Sharmaine Canlas Manucot, Diana Nicole Masolak, Audrey Kay McCalebb, Megan Elizabeth McCarthy, Zoe Elizabeth McGrath, Amber Melendez, Samantha Lynn Mikel, Liya Ann Moolayil, Megan Therese Muench, Ryan Matthew Nelson, Katrina Sadsad Nicdao, Matthew John Norberg, Nicole Elizabeth Norwick, Elissa Nunez, Carolyn E Packard, Jesse D Paner, Crystal H Panganiban, Kevin Panthaplackel, John M Parilla, Jonathan Tyler Paveza, Timothy Arthur Peiffer, Keante M Pendleton, Toni Rae Pileggi, Peter Pinos, Cassandra Plata, Avaliese Levy Porlier, Trupti Vilas Potdukhe, Predrag Radakovic, Tatiana Radunovic, Monika Ramus, Richard Douglas Ray, Ramiz Isa Riadi, Taylor Catherine Riedl, Nathan A. Robinson, Anne Marie Rock, Athena Santa Maria Rodriguez, Roy Lee Rogers, Priya Saini, Courtney Elizabeth Scott, Gianna Smith, Jared Carver Sombeck, Anna Marie Trillana Soriano, Jacob Michael Spohn, Emma Lani Sprandel, Tomas Stavskis, Thomas Daniel Steinhaus, Rachel Nicole Stepp, Damian Stolarczyk, Andrew James Sullivan-Bormann, Benjamin Briscoe Taylor, Shon Philip Thomas, Besiana Useni, Samantha Valmores, Joel Vargeese, Jacob Isaac Vurpillat, Marleen Maged Wadie, Maxwell W Wagner, Madison Collette Webb, Savannah Winkler, Frankie Wong, Nicole Helen Wroblewski, Thomas Robert Wymyslowski, Kelly Caitlin Zahller, Lia Kathryn Zappala, Calla Katherine Zarek

3.4 – 3.99 Honor Roll
Class of 2014 (Sophomores)

Anthony Robert Airdo, Martika J Aranda, Paul Edward Artis, Fatimah M Bagheri, Craig Thomas Belluomini, Joshua Elijah Belt, Kassandra Reyes Bernardo, Adrian Omana Bico, Andrew James Bilek, Luke Edward Bondi, Meaghan Marie Bosman, Ryan Jerome Bovard, Ryan Vince Capul, Caitlin Susan Carr, Daniel J Chavez, Avneet Kaur Chawla, Kevin Mathew Chentorycki, Matthew Lewis Colip, Scott Joseph Conger, Alexis Carolynn Conklin, Hector Cortes, Brianna Michelle Creek, Abigail Catherine Dalton, Andres Damian, Christopher Andrew David, Angelica Malana DeGuzman, Pavel Eugeniev Dimitrov, Natasha A Donkoh, Kimberly Kate Donner, Inna Bohdanivna Dzyuma, Eleni Ann Eisenhart, Maimoona Fatima, Sarah Anne Fedele, Jack Nicholas Freko, Melissa Ashley Garza, Alexandra Rose Ghazaleh, Lindsey Marie Gloeckle, Selena Gomez, Chase Thomas Gozdziak, James Patrick Grammich, Joseph David Greaney, Nathaniel Gregory Gresik, Alexander David Grganto, Derek Richard Griesheim, Luke William Grischow, Kavita Grover, Mark William Guzik, Amanda Lyn Hannapel, Daniel John Hansen Jr, Alexander Joseph Hartig, Grayson Alexandra Hodgkiss, Kelly Jean Hoos, Charles Isaac Huddleston, Carol Lizette Ibarra, Reniell Xavier Iniguez, Ayanna G. Jaquez, Austen Grey Johnson, Janessa Cerise Juntilla, Tomoki Kamitani, Mark Richard Kasanoff, Egle Keturakyte, Steven William Kirkolis, Spero Nicholas Kouchis, Yawotse Koudite, Ashiq Kurian, Nicholas Patrick LaPointe, Claire Marie Linden, Angelica Lopez, Samantha Allaga Lucas, Erin Eileen Madden, Andrew Charles Mahlan, Michael Peter Maloney, Insiya Mansoor, Adele Erin McKenney, Melissa Marie McLean, John Joseph McNeeley, Kimberly Nicole Moeslein, Erin Jean Motyl, Kanwar Singh Mukker, Luke Daniel Murphy, Ross Tyler Netzel, Thomas Nimakoh Sr, Ryan John Nowakowski, Margaret Rosaire O'Connor, Michael Eugene O'Sullivan, Christopher Taylor Pedrak, Brandon Joseph Pelc, Alicia Michaelina Petramale, Gina M Piatek, Kimberly Pineda, Grace Sylvia Prete, Melina Ivette Puruncajas, Patrycia Puszkarski, Robert Michael Quinn, Ula Ona Renetskis, Kovas Danielius Rugienius, Jason William Ryan, Brianna Renee Rychlec, Youstena A Saad, Nolan Grant Sarros, Michael Steven Schmitt, MaryGrace Schumann, Adam Michael Shehadeh, Melissa Silva, Meaghan Suzanne Stec, Kayleigh Rebecca Stewart, Martin A Szuck, Julia Szumny, Mirit Girgis Tanaghou, Christopher George Tegeler, Verner Kyle Tepe, Kylie A Toerpe, Megan Renee Vacek, Jarrett Robert Wade, Heather Marie Wrzesinski, Andrew William Wulf, Matthew Isaac Zinnecker

3.4 – 3.99 Honor Roll
Class of 2013 (Juniors)

Nicholas Robert Alfini, Jonathon William Allison, Lindsay Jean Alore, Viktoria L Andonova, Samantha Anne Anselmo, Ayesha Anwar, Samantha Marie Baeten, Caroline Eve Bair, Stephanie Claire Baligod, Kevin Robert Bensen, Bridget Nicole Berning, Andrew Jeffery Blaha, Michael John Bode, Nicholas Ian Brennan, William Conor Buesing, Anna Renee Burton, Krzysztof Wladyslaw Bzdyk, Timothy John Chakonas, Avani Chaudhari, BriAnna C Cokley, Rachael Elizabeth Collins, Anna D. Cooper, Nicholas Bradley Costello, Alicia Emily Cygan, Philip Markus D'Aquila, Ralph Jayson Layaoen Daguit,
Mariko Elizabeth Del Rosario, David James DeMarco, Brittany Loren Dietz, David Alan Drews, Robert Anthony Dudasik, Dennison Sean Eslit, Amy Patricia Even, Kassandra Flores, Jarryd J Franklin, Zoe Ianna Fredriksen, Cody Rees Freischlag, Robert William Gagala, Kelly Lucia Gallagher, Zachary James Garcia, Nancey Mary George, Olivia Ann Germann, Amal Ghosh, Christine J Gierut, Grace Elizabeth Goodwyn, Nicholas R. Granata, Grace Marie Grannan, Aaron Chmela Grzywa, Bryan Dominic Guttello, Stephanie Anne Hall, Benjamin Andrew Harms, Katherine Elizabeth Hart, Liam Joseph Heneghan, Maribel Elizabeth Hernandez, Reyna Marie Herrera, Jenna Erin Hinsdale, Mary Kate Holubetz, Paul James Howatt, Sean Pentley Hux, James Andrew Ivkovic, Marissa Christine Jama, Nicole Kristin Janowiak, Puja J. Jariwala, Claudio Jerez, Courtney Lauren Johnson, Joshua Clay Johnson, Megan Maya Kamath, Courtney Michelle Kaminski, Joseph Michael Kasper, Michael John Katerinis, Clarissa Jane Kent, Michael Vincent Keslinke, Thea Jayne Klinker, Ryan Timothy Koniecko, Rahul Mathew Koshy, Natalie Koza, Erik Lawrence Kraus, Morgan Marie Krause, Kaitlin Elizabeth Krumwiede, Steven Stanley Kryk, Marc Andrew Kurdas, Jitto Kurian, Jessica Marie Lach, Kristine Lynne LaRue, Haley Elizabeth Lavin, Jean Aira Nicole Arjona Layson, Vincent Troy Leong, Samantha Ann Lewandowski, Tony Kwan Liu, Martin Andres Lyman, Erin Monique Maloney, Robert George Mara, Brendan Lawrence Matt, Makassa Matundu, Justin John McDonald, Taylor Anne Meek, Arlene Mejia Mejia, Daniel Martin Mohr, Patrick Paul Mosebach, Rebecca Nicole Nelson, Adam Matthew Newton, Savannah Rose Oakes, Angelique Milagros Olcese, Alex C Page, Zachary David Paskvan, John Michael Patton, Jamie Rose Piatek, Michael James Picchetti, Scott Nicholas Piekarski, Henan Qin, Adriana Quintana, Shivani Rathi, Taylor Reed, Savannah Renee Riemer, Kathleen Linda Roe, Thomas Joseph Roth, Brian Matthew Rotunno, Jacquelyn Isabella Rubik, Karen Melissa Ruggiero, Rupal S Rughani, Steven Eric Rusky, Rebecca Marie Schaffer, Kevin Michael Seelander, Zinal M Shah, Kristin Kathleen Smith, Michelle S Sonnenberger, Jordan P Spivak, Benjamin Glenn Stearns, Kinga Stolarczyk, Casey Scott Stuth, Michael Scott Swanson, Daniel Thomas Tedeschi, Taylor Lee Tempel, Emma Anne Thibault, Paris Alexis Thompkins, Elvin John Thorat,
Matthew Alan Tokarski, Benjamin T Towers, Sauly G Velazquez-Moran, Paxson John Von Kerens, Alexander Daniel Walczak, Danielle Marta Wegrzyn, Lucas Alexander Welker, Lauren Anne Wendt, Monica Jessica Wojcik, Nicholas Paul Wysocki, Christopher W Yaneza, Olivia Leigh Zarek, Nicole Elizabeth Zaverdas, Kirsten Elizabeth Zemke, Rocco Francis Zucchero


3.4 – 3.99 Honor Roll
Class of 2012 (Seniors)

Caitlin Marie Adams, Stefani Sandra Aguirre, Victor Daniel Aguirre, Kristina Marie Airdo, Ana Elizabeth Alcorta, Elizabeth M. Anderson, Gabriele Andrijauskaite, Aleksandar D. Arkema, Ashley Tan Austin, Andres Avalos, Paulina Jessica Baba, Eisvina Balsyte, Patrick Martin Bartlett, Christopher Michael Behnke, Brett Michael Bialek, Bridget Mona Bicek, Erin Michelle Bommersbach, Danielle Irene Bonczkowski, Delaney Rose Bondi, Anna Christine Both, Kelly Catherine Bowe, Aleisha Margaret Bozek, Jessica Lee Bronke, Jessica Marie Bullard, Madeline Marie Cahill, Kristy Alexandra Caithamer, Jonathon Luis Caraballo, Rachel Nicole Caraher, Amber Justina Carpenter, Robin Christina Chang, Mauricio Quintana Chaparro, Griffin James Charnas, Timothy Martin Chmela, Sanah M. Choudry, Timothy Michael Chow, Gregory A. Cohen, Aaron Weldon Collins, Shane Joseph Companey, Connor Joseph Conforti, Benjamin Couillard, Kyle James Crawford, Kelly Marie Cronin, David Edward Dahowski, Kevin Scott Daly, Kenneth Daniel Deem, Colleen Therese DeRosa, Yuan Dong, Andrew Daniel Donnelly, Nathaniel Charles Dust, Kristin Marie Dwan, Lauren Nicole Eleksis, Hava Emini, Emily Anne Engel, Peter Austin Errichiello, Anthony Charles Farinella, Jennifer Lynn Felsecker, Lars Matthew Feste, Rachel Marie Fiorenzi, Brittany Antoinette Flemming, Colin Matthew Flynn, Keaton Joseph Ford, Shantel Nicole Franklin, Zachary Thomas Froats, Karrianne Marie Fuller, James Charles Funk, Jessica Mackenzie Gabric, Erika Michelle Galloway, Noelle Frances Gancero, Gregory Stephen Garro, Julie Michelle Gloodt, Hayley Nicole Gomoll, Tegan Louise Gracey, John Kenny Graham, Amanda Dawn Grata, Morgan Taylor Grimes, Payal Gupta, Sarah Rosalyn Guttello, Katrina Marie Haas, M. Edward Handtmann, Alana Nicole Hansen, Alexandra Kelly Hansen, Ryan Nicholas Haskell-Glatz, Mitchell John Healy, Robert John Heatherington, Vincent Edward Heine, Cassidy Ann Herrmann, Christopher Thomas Hong, Malak Mohsen Issa,
Rishikesh J. Iyer, Shiv Kalpesh Jariwala, Jacob S. Johnsen, Patria Jonai Jones, Melanie Lynn Kaderabek, Kara Ann Kastenholz, Keith Michael Kastenholz, Erik J. Kazda, Ryan Nicholas Kelch, Nicholas T. Kirk, Marija Kleivaite, Nina Rose Klinowski, Bhavana Chandra Kolli, Samuel Walter Krawczyk, Kaitlin Meehan Kruse, Andrew Joseph Kryk, Katherine Anne LaCivita, Jessica J. Lalonde, Taylor Rose Lane, Brian Michael Lee, Vera Marie Lestina, Julia Katherine Limpers, Patrick Lostumbo, Nicholas Edward Lundmark, Nichole Elizabeth Lynch, Tyler Daniel Malauskas, Jenna Helena Maloney, Ryan Joseph Marks, Sarah Lynn Marks, Emmanuel Martinez, John Patrick Masello, Sambia Richie Matundu, Nicolas J. Matysik, Shannon Rose McGuire, Christine Zafra Mendoza, Danielle Joy Meyer, Kaitlin Elizabeth Meyer, Harrison Adam Miles, Cater Minnis, Michelle Elizabeth Mitchell, Richard Molnar, Michael Mommsen, Ryan Carcueva Monsanto, Charity Rose Moorhous, Scott Robert Mueller, Gregory Thomas Musil, Kevin S. Nam, Michael James Niehaus, Eric Kwame Nyantakyi, Allison M. O'Hern, Nicole Haley O'Janovac, Samuel Thomas Oury, Alexa Nicole Ozcanli, Jacqueline Marie Pabis, Elizabeth Anne Palumbo, Nicholas Vito Panko, Zachary Grant Paradis, Vrushin Asit Patel, Hannah Natalia Pawlicki, Christina A. Pawlowski, Ashley N. Perkins, Nola Christine Pieper, Lori Lynn Pluchrat, Erin Marie Quinn, Shobana S. Rao, Giovanni Rocco Raymond, Chelsea Rose Reed, Sydney Kayla Rice, Rachel Mae Riggin, Nicholas John Ritacco, Sophia Lynn Robinson, Dominick Joseph Rovito, Micaela Emily Ruder, Kelsey Ann Ruggiero, Jackson E. Rumph, Michael David Ruth, Brad Ryer, Natalie Ryer, Monica Salabun, Lisa Christine Salazar, Alisha Renee Sandridge, Gregory John Sapko, Christopher D. Sarich, Brian Paul Sarno, Marco D. Scalzetti, Sebastian R. Schaffer-Ford, Tyler Christian Schultz, Carlie Christina Serritella, Imani Tasheena Simmons, Stephanie Mariel Skarin, Tracy Marie Smith, Madeleine Lucey Snyder, Roxanne Taylor Sorci, Emily Rose Spaargaren, Maciej Piotr Szylak, Julianna Rose Tassone, Jacquelyn Michelle Thate, Jacquelyn N. Tonoff, Gretchen Mae Trapp, Darmawan Truong, Raymart G. Tupas, Conner Jonathan Tuzi, Bryanna Michelle Uhlir, Jeremy Steven Ulrich, Nicholas Bret Vanek, Paulline Grace Geronimo Velasco, Megan Ann Vella, Michael James Vlna, Jermeen Maged Wadie, Erin Christine Walsh, Kylie Elizabeth Walsh, Grace Helen Wegrzyniak, Michael Thomas Weimer, Christopher James Whitt, Carl Norman Wild, Sakiijdra Ranise Williams, Kristine Nicole Wojcik, Marcus Nicholas Wolf, Emily Elizabeth Wong, Michelle Marie Wrzesinski, Allison Marie Wuest, Robert William Wysocki, Angela Constance Zurales

 

Back